KURUCUMUZ KİMDİR?

Bilen İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ltd. Sti. , 2000 yılı başlarında Ebru Bilen tarafından kurulmuştur.

Kendisi 1974 İstanbul doğumlu olup , eğitimini Fatih Kız Lisesinden sonra İstanbul Üniversitesi Turizm ve İşletme alanında tamamlamıştır.Halen Psikoloji alanında eğitimine devam etmektedir.

Profesyonel iş hayatında Pamukbank,Körfez Yatırım ve Dışbank’da görev almıştır.

Evli ve bir çocuk sahibidir.

KURUCUMUZDAN;

Sevgili Anne ve Babalar , biz 2000 yıllarında bir yola çıktık.

Ülkemizin, miletimizin geleceği olan, en değerli varlıklarımız çocuklarımızın güvenli ellerde büyümesi ve siz ailelerimizin doğru bakıcı tercihleri yapması adına Bilen İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Sti. tarafımdan kurulmuştur.

Hizmet kalitesini ve müşteri/çalışan memnuniyetini en ön planda tutan Bilen Danışmanlığın amacı ; güvenli, referanslı, eğitimli çocuk bakıcıları ile siz değerli ailelerimizi biraraya getirerek , sizlere en doğru seçimi yapmak adına danışmanlık vermektir.

Aile ve çalışanların güven noktası olmaktan gurur duyduğumuzu belirtir, bilgilerinize sunarım.

Saygı ve Sevgilerimle

Ebru Bilen;

BİLEN DANIŞMANLIK

Bilen Danışmanlık Hizmetleri 2000 yılından başlamak üzere İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermeye başlamıştır.

Çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, ev işlerine yardımcılar, hasta bakıcı personel temini ile ilgili İstanbul’da yaşayan ailelerin ilk ve tek tercihi olmak için her zaman hizmet kalitesini ön planda tutan Bilen Danışmanlık 2008 yılından başlamak üzere kurumsallaşma sürecini tamamlamış olup, Bilen İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri İstanbul’da yaşayan aile ve çalışanların ilk tercihi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız konusunda Referanslı veya eğitimli olan bakıcılar ile çalışmaktadır. Her anne ve babanın isteği, konusunda deneyimli ve eğitimli, güvenli bir bakıcıya dünyanın en değerli varlıkları olan çocuklarını emanet etmektir. Bu konuda Bilen Danışmanlık ebeveyn hassasiyeti ile çalışarak en doğru tercih yapmanızı sağlamaktadır. Bizim ile görüşmeden bakıcı işe almamanızı tavsiye ederiz.